Działka budowlana Mazańcowice
Mazańcowice, śląskie
- 280 878 zł
- 831 m²
- 338 zł/m²
Renata Kulisa
Skontaktuj się
Działka budowlana Mazańcowice
Mazańcowice, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Mazańcowice
Zaktualizowane: 12 maja 2026
280 878 zł 831 m² 338 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 280 878 zł (338 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 831 m²
- kształt: prostokąt; długość: 26m; szerokość: 30m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Sieć Biur Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: BCN-GS-1060
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mazańcowice, Jasienica, bielski, śląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, las
Opis nieruchomości
Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 831 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu.
Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z funkcją uzupełniającą usługi nieuciążliwe (symbol planu 111MN1).
Uzbrojenie: prąd, woda, gaz, kanalizacja sanitarna w asfaltowej ulicy dojazdowej pod Dębiną oraz na sąsiedniej działce zabudowanej budynkiem mieszkalnym. (...)
601 481...
601 481 516